| Product lengte | 92 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 45.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 4054703306415 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco jumper |
| Kleur | Honey gold |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 13 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |