| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28.10 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 44.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
| EAN | 4054703515398 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | avocado |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 75 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 115 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |