Het nummer 1 baby cadeau.
Onze bekroonde set met Original Baby Photo Cards van Milestone™ bevat 30 fotokaarten die u kunt gebruiken om het eerste jaar van uw baby in weken, maanden en bijzondere momenten vast te leggen. Voeg een kaart toe aan je babyfoto's en je zult nooit vergeten wanneer je kindje een nacht door sliep of voor de eerste keer de mama heeft gezegd of de eerste keer omgerold heeft!
| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product lengte | 157 mm |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 157 mm |
| Verpakkingsgewicht | 215 g |
| EAN | 9789491931000 |
|---|
| Kleur | Roze, Blauw, Groen |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|