| Product breedte | 0.10 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0.10 cm |
| Product lengte | 0.10 cm |
| Verpakking breedte | 77 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 246 mm |
| Verpakkingsgewicht | 335 g |
| EAN | 8412497004416 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| MPN (Manufacturer Part Number) | STR00441 |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Multi |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Vanaf 3 jaar |
| Inclusief filter | |
| Isolerend | |
| Met rietje | |
| Opvouwbaar | |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type fles | Drinkfles voor volwassenen |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Vaatwasser veilig | |
| Volume in liters | 1 l |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Minecraft |
| Inhoud | 0.04 l |
|---|