| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.4 kg |
| Product hoogte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.4 kg |
| EAN | 7072255000091 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | MiniMeis kinderdrager Extra band "multi strap" Handleiding |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Inclusief regenhoes |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 maand |
| Product diepte | 40 cm |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
|---|---|
| Drinksysteem ingebouwd | |
| Geslacht | Unisex |