De MiniMeis Zonnekap beschermt je kleintje tegen de zon, tijdens een wandeling in de MiniMeis Schouderdrager. Wanneer je de kap niet gebruikt, vouw je het gemakkelijk op tot het formaat van een pannenkoek. Zodra je de zonnekap openvouwt, klapt deze vanzelf uit. Bevestig de 2 klipjes aan de zijkanten, zodat de klep naar beneden blijft staan. Nu hoef je het zonnescherm alleen nog maar om de rugsteun van de schouderdrager te schuiven. Je kleintje zit lekker koel en beschermt tijdens heerlijke zomerse wandelingen. Ook wanneer het plotseling begint te spetteren, heeft je kleine avonturier het goed voor elkaar! De MiniMeis Zonnekap is uitsluitend in het zwart verkrijgbaar, zodat het bij iedere MiniMeis schouderdrager of rugzak matcht.
Let op! Betreft uitsluitend de MiniMeis Zonnekap.
| Verpakking breedte | 284 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 379 mm |
| Verpakkingsgewicht | 358 g |
| EAN | 7072070031522 |
|---|
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Universeel |
|---|