Met de Motorola VM 35-2 Babyfoon heb je prettig zicht op je kindjes wanneer ze in bed liggen. Het grote voordeel van deze babyfoon is dat hij geleverd wordt met 2 camera’s, zodat je 2 kindjes tegelijkertijd in de gaten kunt houden. De babyfoon met 5 inch kleuren beeldscherm heeft allerlei handige opties om je kindjes in de gaten te kunnen houden. Zo heeft de babyfoon een zoomfunctie, infrarood nachtzicht, wordt de kamertemperatuur getoond en heeft de Motorola babyfoon een bereik van 300 meter. Is één van je kindjes onrustig? Maak dan gebruik van de terugspreekfunctie of slaapliedjes om je kindje gerust te stellen. De babyfoon wordt geleverd met een ouderunit, 2 babyunits en 3 adapters.
| Product breedte | 6.3 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 180 g |
| Product hoogte | 13.7 cm |
| Product lengte | 29.3 cm |
| Verpakking breedte | 172 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 271 mm |
| Verpakkingsgewicht | 930 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5055374710197 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik |
| Verpakkingsinhoud | 2x Camera, 1x 5-inch ouder unit met statief, 1x Handleiding |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Touchscreen |
|---|
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Wi-Fi |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Motorola |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
|---|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
| Introductie | 35 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Niet van toepassing |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | 4.3 inch |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 5 in |
| Bereik binnenhuis | 50 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 300 m |