| Verpakking breedte | 120 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht | 110 g |
| EAN | 5019090122948 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Smile'n Scoop Baby Bord 1x Trainingslepel |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderbordje, Kinderserviesset |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|