heel handig om de speentjes te steriliseren en een handig formaat. Je hangt dit gemakkelijk aan je tas.
Doodt 99% Plus van bacteriën en virussen van fopspenen en flesnippels in 59 seconden met UV-C-licht
| Verpakking breedte | 13.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Verpakking lengte | 13.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 5019090518499 |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Plastic |
| Fabrikant Naam | Munchkin |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 0 maanden |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |