Een erg leuke oefenbeker van Mushie met tuit om morsen te voorkomen. Gemaakt van zachte siliconen om je kleintje te doen wennen aan een beker om van te drinken.Kenmerken
• Materiaal: BPA-free siliconen| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| EAN | 0810052464596 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Powder Blue |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Inclusief filter | |
|---|---|
| Isolerend | |
| Met rietje | |
| Opvouwbaar | |
| Type fles | Drinkfles voor kinderen |
| Vaatwasserbestendig | |
| Volume in liters | 0.175 l |
| Inhoud | 175 ml |
|---|