| Verpakking breedte | 50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| EAN | 8718213019352 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Parasol |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |