Deze universele voetenzak van het topmerk Mutsy houdt je kindje lekker warm in de autostoel. Dankzij de handige gordelopeningen is de voetenzak handig in gebruik. De voetenzak is gevoerd met fleece en is gemakkelijk te openen door middel van een rits. De trekkoorden aan de bovenkant van de voetenzak bieden de mogelijkheid om het hoofdeinde te verkleinen zodat de voetenzak perfect aansluit aan het lichaam van je kindje.
Nieuwprijs € 79,95
| Verpakking breedte | 25 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| EAN | 8718213011455 |
|---|
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Fleece, Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|