| Verpakking breedte | 13.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 21.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.12 kg |
| EAN | 5414959015421 |
|---|
| Land van oorsprong | België |
|---|
| Fabrikant Naam | Nûby |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 160 stuk(s) |
|---|---|
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest |
| Huidtype | Alle huidtypes |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 80 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 2 verpakkingen |