Billendoekjes zonder plastic. Hoera! Gemaakt van natuurlijke ingrediënten, voor de gevoelige babybillen. Niks meer, niks minder.
Kenmerken:
Inhoud: 2.592 doekjes (48 stuks x 54 doekjes).
Productomschrijving
Wanneer je een baby hebt, gaan er stapels billendoekjes doorheen. Wel zo fijn als ze dan én goed voor je baby zijn, maar ook voor de planeet. Plasticvrij dus. Veel billendoekjes bevatten plastic, vaak wel de hoeveelheid van 2 PET flessen. Naïf Plasticvrije Billendoekjes voor Baby & Kids zijn gemaakt van eucalyptusvezels, waardoor ze 100% afbreekbaar zijn! De verpakking is gemaakt van bioplastic uit suikerriet. Kijk, now we're talking.
De billendoekjes bestaan voor 99% uit water, zijn vrij van alcohol, parfum en chemische conserveermiddelen. Minimale kans op een huidreactie dus. Daardoor kun je ze veilig gebruiken voor billen, lichaam en gezicht (en je eigen handen!).
Hoe te gebruiken
Zorg dat je schone handen hebt. Open tijdens het verschonen met één hand de verpakking, met de andere hand houd je je baby vast. Veeg het gebied goed schoon en vergeet de plooien niet. Na afloop de verpakking goed sluiten, om uitdroging te voorkomen.
Goed om te weten
Wist je dat er een nieuwe EU Wetgeving van kracht is rondom wegwerp plastic? Een belangrijk onderdeel hiervan is de meldplicht van plastic op de verpakking, in de vorm van een logo waarop een verstikte schildpad staat afgebeeld. Ziet er misschien niet heel gezellig uit, maar het brengt wel een positieve verandering met zich mee! Naïf billendoekjes zijn 100% plasticvrij en viert deze positieve verandering door de zeeschildpad op een vrolijke manier af te beelden op de verpakking.
Waarom Naïf?
Ieder mens wordt van nature naïef geboren: eerlijk, onbevangen en onschuldig. Dat willen we graag zo houden. In de wereld van huidverzorging is het lastig om erachter te komen wat echt goed is of eigenlijk een valse belofte. Alle producten van Naïf zijn 100% vegan, vrij van de 26 meest voorkomende allergenen, hebben een zachte geur en zijn dermatologisch getest. De tubes zijn gemaakt van bioplastic op basis van suikerriet.
| Verpakking breedte | 18 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 155 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.09 kg |
| EAN | 8720828001950 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua/ Water, Sodium Cocoyl Glutamate, Levulinic Acid, Sodium Benzoate, Citric Acid. |
|---|---|
| Land van oorsprong | Nederland |
| Fabrikant Naam | NAÏF CARE B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal 1 | 50-100% Lyocell |
|---|---|
| Materiaal 2 | Niet van toepassing |
| Materiaal 3 | Niet van toepassing |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Percentage materiaal 2 | 0 % |
| Percentage materiaal 3 | 0 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 2592 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Gewicht primaire verpakking | 336 g |
| Gewicht secundaire verpakking | 2400 g |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Bio plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Bestaat voor 80% uit gerecycled materiaal |
| Plasticvrij | |
| Waarschuwingen | Niet van toepassing |
| Huidtype | Gevoelige huid, Alle huidtypes, Allergische huid |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 2592 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 48 verpakkingen |