| Product breedte | 22 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 346 mm |
| Verpakkingsgewicht | 216 g |
| EAN | 8718182142242 |
|---|
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Coating |
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
|---|