Servieset voor baby's en peuters met bord, kom, kopje en lepel gemaakt van flexibele siliconen, ideaal om zelfstandig te voeden of te eten
| Verpakking breedte | 273 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 310 mm |
| Verpakkingsgewicht | 578 g |
| EAN | 5414673877008 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x Antislip Bord 1 x Antislip Kom 1 x Kopje 1 x Lepel |
| Kleur | Groen, Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Aantal stuks in verpakking | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderbordje, Kinderserviesset, Kommetje |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|