| Product breedte | 6.0 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 238 g |
| Product hoogte | 10.8 cm |
| Product lengte | 3.3 cm |
| Verpakking breedte | 137 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 482 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5412810268528 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Verpakkingsinhoud | 1x baby-unit 1x ouder-unit 2x AC/DC-adapter handleiding |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Beeldschermresolutie | ` |
|---|---|
| Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | DECT |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Nedis BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2018 |
|---|---|
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Introductie | 2018 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Niet draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Adapterboorhouder, Niet van toepassing |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | N.v.t. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | Geen scherm |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 1.69 in |
| Bereik binnenhuis | 50 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 300 m |