Hèt toetje speciaal gemaakt voor kindjes! NESTLÉ Yogolino® Banaan is een goed en lekker zuivelhapje. Het is rijk aan calcium, magnesium en zink en is afgestemd op de behoeften van kindjes vanaf 6 maanden. Niet alleen lekker als toetje, maar ook geschikt als tussendoortje.
| Product gewicht | 0.24 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 139 mm |
| Verpakking hoogte | 135 mm |
| Verpakking lengte | 403 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2719 g |
| EAN | 8445290350923 |
|---|
| Allergenen | Melk |
|---|---|
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren: NESTLÉ Yogolino® Banaan kan zowel op kamertemperatuur als koud gegeten worden en kan ongeopend op kamertemperatuur worden bewaard. Na openen in de koelkast bewaren (maximaal 24 uur). Door warmtebehandeling langer houdbaar gemaakt. Verpakt onder beschermende atmosfeer. |
| Gebruiksaanwijzing | Voor gebruik roeren |
| Ingrediënten | Ingrediënten: volle MELK 80,2%, water, suiker, bananenpuree 3,5%, zetmeel, MELKeiwitten, verdikkingsmiddel: pectine, MELKfermenten (MELK), aroma. |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Vrij van | Niet van toepassing |
| Fabrikant Naam | Nestlé Nederland B.V. |
|---|
| Biologisch | |
|---|---|
| Dieetvoorkeur | Vegetarisch |
| Samenstelling babyvoedsel | Bevat dierlijk voedsel |
| Smaak | Banaan |
| Type babymaaltijd | Toetje |
| Type fuithapje | Fruitpotje |
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 6 maanden |
| Inhoud per verpakking | 400 g |
|---|---|
| Verpakkingsniveau | Multipack |
| - enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
|---|---|
| - meervoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
| - polyolen | 0 g |
| - suikers | 8 g |
| - verzadigde vetzuren | 1.6 g |
| - zetmeel | 0 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Energie (Kcal) | 83 kcal |
| Energie (kJ) | 349 kJ |
| Koolhydraten, waarvan | 12 g |
| Vetten, waarvan | 2.7 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Zout | 0.08 g |
| Inhoud | 2400 g |
|---|