2023 – Het nieuwste kindermodel zonnebril in een leuk hip rond model!
Deze zonnebril, speciaal voor kinderen, is een zonnebril die tegen een stootje kan.
Het is een lichtgewicht model en draagt comfortabel.
Door de UV400 protectie zijn de ogen van uw kind goed beschermd.
Geschikt voor kinderen van 2 tot 6 jaar.
Dit model is verkrijgbaar in de prachtige & hippe kleur Pink (roze)
Tevens is deze zonnebril beschikbaar in de kleuren: dark pink (oude roze), taupe en champagne (licht roze)
Kijk tevens op "By Sampie's" voor een ander modelletje en kleuren.
| Product breedte | 12.60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 22 g |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 19.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 22 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 9505346283281 |
| Verpakkingsinhoud | Het verzenddoosje heeft als inhoud een kinderzonnebril rond model 2023 excl. koker |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 47 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 58 mm |
| Lijn | kinderzonnebril rond model 2023 hippe kleuren |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 12 mm |
| Pootlengte | 126 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Opklapbaar |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Roze |
| Kleur lenzen | Crème |
| Model | kinderzonnebril rond model kleur roze |
| Spiegelend |