Het Nimbus autostoeltje is een i-Size autostoeltje ontworpen voor oudere kinderen van 100 tot 150 cm (overeenkomend met een leeftijd van ongeveer 4 tot 12 jaar). Het is gemonteerd met autogordels en IsoFix om een veilige reis voor de kleintjes te garanderen, en de zacht liggende rugleuning zorgt voor een optimale installatie in een verscheidenheid aan voertuigen. Een comfortabele reis wordt gegarandeerd door de 11-traps hoofdsteunverstelling en 2-traps zitneigverstelling . De bekleding is gemaakt van aangenaam aanvoelende polyester stof. Met Nimbus kun je de rugleuning losmaken, zodat je hem ook als standaard (booster) kunt gebruiken .
De belangrijkste kenmerken:
Leeftijd: 4-12 jaar
Hoogte: 100-150 cm
ISOFIX: Ja
Roterend: Nee.
i-Size: Ja
Gewicht: 6,1 kg
Standaard: ECE R129 / 03
Buitenafmetingen: 53 x 55 x 59-83 cm
Afmetingen zitting: 32 x 33 cm
Installatie voor / achter: alleen voor
Instelling: 12-staps hoogteverstelling van de hoofdsteun, 2-staps kantelverstelling
Riemen: afwezig
Reductie inzetstuk: geen
Bruto gewicht: 7,5 kg
Afmetingen verpakking: 30 x 43 x 64 cm
| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7 kg |
| Product hoogte | 83 cm |
| Product lengte | 53 cm |
| Verpakking breedte | 47.70 cm |
| Verpakking hoogte | 30.50 cm |
| Verpakking lengte | 66.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.14 kg |
| EAN | 5908310390918 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Verpakkingsinhoud | autostoel isofix with i size systeem |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | black |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix, Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 12 kg |
| Minimum lengte kind | 70 cm |