| Product breedte | 62 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 73 cm |
| Product lengte | 62 cm |
| Verpakking breedte | 53 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.16 kg |
| EAN | 0743724394146 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Maximale breedte | 102 cm |
|---|---|
| Product lengte uitgeklapt | 102 cm |
| Soort hek | Spijlenhek |
| Type veiligheidshek | Veiligheidshek |
| Bevestigingswijze(s) | Schroefbevestiging |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 64 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 100 cm |