| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 389 mm |
| Verpakking hoogte | 275 mm |
| Verpakking lengte | 549 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.92 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8719788635213 |
|---|
| Kleur | Puritan Gray |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 100 x 140 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Gebloemd |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |