| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 441 mm |
| Verpakking hoogte | 245 mm |
| Verpakking lengte | 558 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.99 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8719788635114 |
|---|
| Kleur | Forged Iron |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Dubbelzijdig | |
|---|---|
| Voering meegestikt |
| Patroon | Gestipt |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |