| Verpakking breedte | 22 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Verpakking lengte | 71.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.80 kg |
| EAN | 8008577008094 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Set van twee verstelbare badsteunen |
| Kleur | Diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
|---|---|
| Met standaard | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |