| Verpakking breedte | 260 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| EAN | 5715370736682 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Zwemponcho |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | Rose Smoke |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Kledingmaat | 98/104 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Patroon | |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | Machinewas |