Wanneer je klein bent, kun je niet overal bij. Op het bébé-jou opstapje sta je net iets hoger. Ideaal voor bij het toilet of de wastafel, zodat je zelf je handen kunt wassen. Dankzij de anti-slip rand aan de onderzijde en het anti-slip profiel aan de bovenzijde, staat je kindje veilig. Het bébé-jou opstapje is geschikt voor een belasting tot 25 kg.
| Product breedte | 30.20 cm |
|---|---|
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 12.30 cm |
| Verpakking lengte | 33.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| EAN | 8714929005580 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x opstapje voor kinderen in de kleur Pale Pink |
| Kleur | Pale Pink |
|---|---|
| Materiaal | Bio plastic |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Spaans |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Staoppervlak met antislip | |
| Type opstapje | WC opstapje |
| Inklapbaar |
|---|