Is deze Draagbaar Bolderkar stevig?
Sterk draagvermogen: dikke en verdikte stalen buis is gelast met ijzer, de oppervlakken zijn besproeid met plastic om roest te voorkomen, met scheurvast Oxford-doek, het draagvermogen is sterk, kan tot 150kg dragen.
Is het draagbaar?
Draagbaar opvouwbaar ontwerp: er is een trekring aan de onderkant, de kampeerwagen kan gemakkelijk worden opgevouwen, wat moeite bespaart, kan worden gebruikt om op vliegtuigen, metro's, bussen, autokoffers te zetten.Opgevouwen is het volume slechts 44.5*35*19cm.
Het handvat is verstelbaar
Push Pull-stuurstang: de push-pull-stuurstang kan in hoek en hoogte worden versteld, dubbele stalen buizen zijn stabieler en de grip is comfortabel.
Wat als het vies wordt?
MAKKELIJK TE REINIGEN: De stof en het handvat kunnen gemakkelijk worden verwijderd voor eenvoudige reiniging.
Uitgevouwen: 66*41.5*47.5cm.
Opgevouwen: 44,5*35*19cm.
Gewicht: 5,65kg
Laadvermogen: 150kg
Volume: 120L
Materiaal: Oxford doek en stalen buis
| Product breedte | 41.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 5.65 kg |
| Product hoogte | 47.50 cm |
| Product lengte | 66 cm |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 19 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6 kg |
| EAN | 9331774395384 |
|---|---|
| Merk | CNL Sight |
| Kleur | Zwart-af |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Type banden | Anti lek banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 150 kg |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |
| Personage | Geen personage |
|---|