Op werkdagen voor 23.30 uur besteld, dezelfde dag verzonden!
Pacco Piccolo is er ook in een extra dunne variant: de Pacco Summer. Zo kun je je baby toch blijven inbakeren als het warm is. Inclusief uitgebreide gebruiksaanwijzing; stap voor stap inbakeren aan de hand van foto's en beschrijving, alles over heupontwikkeling, voeding en veilig slapen, wasvoorschriften en contactinformatie.
| Product breedte | 68 cm |
|---|---|
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 19.50 cm |
| Verpakking hoogte | 2.50 cm |
| Verpakking lengte | 26.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| EAN | 8718868886163 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Pacco Summer inbakerdoek met uitgebreide gebruiksaanwijzing. |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare flappen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor wasdroger | |
| TOG-waarde | 1.0 |
| Type inbakerdoek | Inbakerdoek |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 64 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 52 cm |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | Carry Over |
| Wasvoorschrift | Machinewas 60 °C |
| Sluiting | Klittenband |
|---|