Let op: er vindt momenteel een verpakkingswijziging plaats binnen dit assortiment. Het kan zijn dat de verpakking die u ontvangt, daarom anders is dan de verpakking op de afbeelding. Het product zelf is ongewijzigd.
Het unieke 3-voudig beschermingssysteem biedt tot 12 uur bescherming rondom tegen lekken
De Pampers Baby-Dry luiers in maat 3 bieden je baby tot wel 12 uur bescherming tegen lekkages. Dankzij het unieke 3-voudige beschermingssysteem blijven de luiers droog en comfortabel, zowel overdag als 's nachts. De superabsorberende kern absorbeert vocht direct, terwijl de dubbele beschermrandjes rond de beentjes lekken helpen voorkomen. Zo kan je baby zich vrij bewegen zonder zorgen over ongemak of lekkages.
De flexibele zijkanten van de luiers passen zich comfortabel aan de taille van je baby aan, waardoor ze de perfecte pasvorm bieden. Dit zorgt voor extra bewegingsvrijheid en voorkomt dat de luier verschuift of knelt. De rekbare zijkanten dragen bij aan een geweldige bescherming tegen lekkages, zodat je baby de hele nacht droog blijft.
Pampers Baby-Dry luiers zijn dermatologisch getest en bevatten geen van de 26 EU-allergenen. Ze zijn ook gecertificeerd volgens STANDARD 100 van het onafhankelijke instituut Oeko-Tex, wat betekent dat ze voldoen aan de hoogste veiligheidsnormen voor babyproducten. Het bovenste laagje van de luier voelt zo zacht aan als katoen (maar bevat geen katoen) en biedt een comfortabele ervaring voor de gevoelige huid van je baby.
De nieuwste Pampers Baby-Dry luiers beschikken over luchtdoorlatende banen die zorgen voor een droge en frisse babyhuid. Dit helpt de huid van je baby te ademen, vooral tijdens de nacht, en voorkomt dat je baby last krijgt van een vochtig gevoel. Je baby kan de hele nacht comfortabel slapen met een frisse en droge huid.
Met Pampers Baby-Dry luiers kies je voor de beste bescherming en comfort voor je baby. Of je nu de nacht doorbrengt of je baby overdag speelt, je kunt erop vertrouwen dat de luiers je baby droog houden en de huid beschermen. Dankzij de innovatieve technologieën biedt Pampers Baby-Dry de ultieme bescherming die je baby nodig heeft voor een zorgeloze nacht en een fijne dag!
| Verpakking breedte | 36.40 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 28.30 cm |
| Verpakking lengte | 41.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.13 kg |
| EAN | 8002226745415 |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 10 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 3 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 6 kg |
| Type luier | Babyluier |