Tot 12 uur een droge en beschermde huid
Voor een ongestoorde nachtrust voor het hele gezin kies je voor de Baby-Dry luiers van Pampers! Dit door de…
Unieke extra laag
De enige luier met een unieke extra laag die snel vocht absorbeert
Superabsorberende kern
Absorbeert het vocht onmiddellijk en houdt het vast
Dubbele beschermrandjes (t/m maat 5+)
Helpen lekken rond de beentjes voorkomen
Flexibele zijkanten
Passen zich comfortabel aan de taille van je baby aan voor een perfecte pasvorm.
| Verpakking breedte | 36.40 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 28.30 cm |
| Verpakking lengte | 41.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.13 kg |
| EAN | 8006540792544 |
|---|
| Fabrikant Naam | Procter & Gamble Service GmbH |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 156 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 10 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 3 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 6 kg |
| Type luier | Babyluier |