Pampers luiers Baby Dry, maat 1 Newborn (2-5 kg) zijn dermatologisch getest en bevatten 0% EU-parfumallergenen (volgens EU Cosmeticaverordening nr. 1223/2009). Ze zijn bevestigd door dermatologen van de Skin Health Alliance en getest en gecertificeerd volgens Standaard 100 van Oekotex.
| Verpakking breedte | 12 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.45 kg |
| EAN | 8006540715338 |
|---|
| Fabrikant Naam | Pampers |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 84 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 5 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 1 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 2 kg |
| Type luier | Babyluier |