Je baby beweegt ’s nachts voortdurend tijdens het slapen. Net zoals bij jou, komt jouw baby’s veiligheid bij Pampers op de eerste plaats: Pampers Baby-Dry luiers zijn dermatologisch getest en bevatten 0% EU-parfumallergenen (zoals gereglementeerd in de regelgeving voor cosmetica (EC) No 1223/2009). Ze zijn getest en gecertificeerd conform het label Standard 100 van Oeko-Tex.
Voordelen
✓ Tot 100% bescherming tegen lekken ’s nachts
✓ Dermatologisch getest
✓ 0% EU-parfumallergenen (zoals gereglementeerd in de regelgeving voor cosmetica (EC) No 1223/2009)
✓ Extra-droge laag die vocht snel absorbeert
✓ Flexibele zijkanten passen zich comfortabel aan de taille van je baby aan voor een perfecte pasvorm
✓ Beschermrandjes helpen lekken rond de beentjes voorkomen
✓ Getest en gecertificeerd conform het label Standard 100 van Oeko-Tex
| Verpakking breedte | 30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 43 cm |
| Verpakking lengte | 37 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.20 kg |
| EAN | 8719738021172 |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 188 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 4+ |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 10 kg |
| Type luier | Babyluier |