| Verpakking breedte | 50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7 kg |
| EAN | 8719738018974 |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 135 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 18 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 6 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 13 kg |
| Type luier | Babyluier |