✓ Flexibele Pampers luierbroekjes proberen? Klik hier om onze aanbiedingen te bekijken!
✓ Luchtdoorlatende banen voor een droge huid gedurende hele nacht!
✓ Absorberende kern met microparels houdt het vocht vast
✓ Dermatologisch getest en vrij van 26 allergenen uit de EU-lijst
✓ Ultra comfortabel en tegelijkertijd de beste bescherming
✓ Ultra absorberend laagje helpt de vocht gelijkmatig te verdelen en weg te houden van de huid.
✓ Rekbare zijkanten bieden zowel een optimale als een comfortabele pasvorm
✓ Zo zacht als katoen! (let op: bevat geen katoen)
✓ Leuke motieven aan de buitenkant
Merk: Pampers
Soort: Baby Dry
Maat: 6
Aantal in verpakking: 156 stuks (Mega Maandbox)
Samenstelling: 2 x 78 luiers
Gewicht: 13+ kg
| Verpakking breedte | 60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.50 kg |
| EAN | 8719979750930 |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 156 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 23 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 6 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 13 kg |
| Type luier | Babyluier |