Je baby beweegt ’s nachts voortdurend tijdens het slapen. Daarom biedt Pampers Baby-Dry tot 100% lekvrije nachten. Net zoals bij jou, komt jouw baby’s veiligheid bij Pampers op de eerste plaats: Pampers Baby-Dry luiers zijn dermatologisch getest en bevatten 0% EU-parfumallergenen (zoals gereglementeerd in de EU-regelgeving voor cosmetica (EC) No 1223/2009). Ze zijn getest en Standard 100 gecertificeerd door OEKO-TEX. Wil je weten wat de bestanddelen zijn van Pampers producten? Bezoek Pampers.nl
Voordelen
✓ Dermatologisch getest
✓ 0% EU-parfumallergenen (zoals gereglementeerd in de EU-regelgeving voor cosmetica (EC) No 1223/2009)
✓ Extra absorberende laag die vocht snel absorbeert
✓ Rekbare zijkanten passen zich comfortabel aan de taille van je baby aan voor een perfecte pasvorm
✓ Beschermrandjes helpen lekken rond de beentjes voorkomen
✓ Getest en Standard 100 gecertificeerd door OEKO-TEX
| Verpakking breedte | 25 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 28 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.62 kg |
| EAN | 8721022205571 |
|---|
| Fabrikant Naam | Pampers |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 72 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 8 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 17 kg |
| Type luier | Babyluier |