| Verpakking breedte | 50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.50 kg |
| EAN | 8719738998337 |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 116 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 7 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 17 kg |
| Type luier | Babyluier |