| Verpakking breedte | 18 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 28 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 8001090933423 |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 35 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 5 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 1 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 2 kg |
| Type luier | Babyluier |