Stop & Protect pocket helpt lekken aan de achterkant van de luier voorkomen
Je baby beweegt ’s nachts voortdurend tijdens het slapen. Daarom hebben Pampers Baby-Dry een Stop & Protect pocket aan de achterkant die tot 100% bescherming biedt tegen lekken ’s nachts. Net zoals bij jou, komt jouw baby’s veiligheid bij Pampers op de eerste plaats: Pampers Baby-Dry luiers zijn dermatologisch getest en bevatten 0% EU-parfumallergenen (zoals gereglementeerd in de EU-regelgeving voor cosmetica (EC) No 1223/2009). Ze zijn getest en Standard 100 gecertificeerd door OEKO-TEX. Wil je weten wat de bestanddelen zijn van Pampers producten? Bezoek Pampers.nl
| Verpakking breedte | 30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.50 kg |
| EAN | 8006540938188 |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 62 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 13 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 6 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 13 kg |
| Type luier | Babyluier |