| Verpakking breedte | 100 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 100 cm |
| Verpakking lengte | 110 cm |
| Verpakkingsgewicht | 500 kg |
| EAN | 8719738048193 |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 144 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 1000 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 6 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Type luier | Babyluier |