Zachter dan wattenschijfjes en water
Milde verzorging en bescherming voor de gevoelige huid van je baby. Pampers Harmonie Protect & Care babydoekjes zijn zachter dan alleen water en wattenschijfjes. Dankzij hun speciale formule helpen de zachte huidreinigende en beschermende bestanddelen om de natuurlijke pH-waarde van de huid te herstellen en ze te beschermen tegen irritatie. Ze zijn gemaakt met 0% alcohol. Deze formule is dermatologisch getest en goedgekeurd door de dermatologen van de Skin Health Alliance.
| Verpakking breedte | 19.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 13.10 cm |
| Verpakking lengte | 29.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.09 kg |
| EAN | 8700216250559 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Sorbitan Caprylate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Parfum, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract, Glucose |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Fabrikant Naam | Procter & Gamble |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Gewicht primaire verpakking | 2768 g |
| Gewicht secundaire verpakking | 3091 g |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Niet van toepassing |
| Materiaal secundaire verpakking | Niet van toepassing |
| Plasticvrij | |
| Voorzorgsmaatregelen | De verpakking uit de buurt van baby’s en kinderen houden om verstikking/wurging te voorkomen. |
| Waarschuwingen | De verpakking uit de buurt van baby’s en kinderen houden om verstikking/wurging te voorkomen. |
| Huidtype | Alle huidtypes |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 396 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 9 verpakkingen |