Helpen vuil en bacteriën verwijderen
De huid van baby's en kinderen is erg gevoelig en verdient een milde hygiëne en bescherming. Pampers Kids Hygiene On-The-Go doekjes zijn de eerste Pampers-doekjes die speciaal ontworpen zijn om vuil en bacteriën van de handen, het gezicht en het lichaam van je kind te verwijderen. Ze bieden een zachte reiniging dankzij hun unieke formule op waterbasis met 2x meer mildere reinigingsmiddelen*. Pampers Kids Hygiene On-The-Go doekjes zijn dermatologisch getest en goedgekeurd door de dermatologen van de Skin Health Alliance. Pampers Kids Hygiene On-The-Go doekjes zijn speciaal ontworpen voor de gevoelige huid van baby’s en kinderen; ze bevatten ze geen alcohol of kleurstoffen.
Wil je weten wat de bestanddelen zijn van de Pampers producten? Bezoek pampers.nl
*t.o.v. Pampers Fresh Clean babydoekjes
| Verpakking breedte | 21 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 19.90 cm |
| Verpakking lengte | 29.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.16 kg |
| EAN | 8006540222140 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua / Citric Acid / PEG40 Hydrogenated Castor Oil / Sodium Citrate / Sodium Benzoate / Sorbitan Caprylate / Disodium EDTA / Isoamyl Laurate / Xanthan Gum |
|---|
| Fabrikant Naam | Pampers |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Alcoholvrij | |
|---|---|
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Kleurstofvrij | |
| Plasticvrij |
| Huidtype | Alle huidtypes |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 600 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 15 verpakkingen |