Geef je baby ’s nachts de beste bescherming van Pampers met Pampers Night Pants: hun 360° tailleband past zich aan de bewegingen van je baby aan gedurende de hele nacht, de Stop & Protect pocket helpt lekken aan de achterkant te voorkomen en dankzij hun superabsorberende kern bieden ze tot 100% lekvrije nachten! Net zoals bij jou, komt jouw baby's veiligheid bij Pampers op de eerste plaats: Pampers Night Pants zijn dermatologisch getest en bevatten 0% EU- parfumallergenen (zoals gereglementeerd in de EU-regelgeving voor cosmetica (EC) No 1223/2009). Ze zijn getest en Standard 100 gecertificeerd door OEKO-TEX. Wil je weten wat de bestanddelen zijn van onze producten? Bezoek Pampers.nl
Voordelen
✓ Onze meest absorberende luierbroekjes voor bescherming ’s nachts
✓ 360° pasvorm: past zich aan de bewegingen van je baby aan gedurende de hele nacht om openingen en lekken te helpen voorkomen
✓ Met een superabsorberende kern en een Stop & Protect pocket voor een 100% lekvrije nacht
✓ Gemakkelijk verschonen: trek het luierbroekje omhoog om aan te trekken, scheur de zijkanten open om uit te doen, rol het op en maak vast met de plakstrips om weg te gooien
| Verpakking breedte | 21 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.86 kg |
| EAN | 8721022205717 |
|---|
| Fabrikant Naam | Pampers |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 90 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 4 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type luier | Luierbroekje |