| Verpakking breedte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| EAN | 8719738005417 |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 156 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 14 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 4 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type luier | Babyluier |