Net zoals bij jou, komt jouw baby’s veiligheid bij Pampers op de eerste plaats: Pampers Baby-Dry luiers zijn dermatologisch getest en bevatten 0% EU-parfumallergenen (zoals gereglementeerd in de regelgeving voor cosmetica (EC) No 1223/2009). Ze zijn getest en gecertificeerd conform het label Standard 100 van Oeko-Tex.
Voordelen
✓ Tot 100% bescherming tegen lekken ’s nachts
✓ Dermatologisch getest
✓ 0% EU-parfumallergenen (zoals gereglementeerd in de regelgeving voor cosmetica (EC) No 1223/2009)
✓ Extra-droge laag die vocht snel absorbeert
✓ Flexibele zijkanten passen zich comfortabel aan de taille van je baby aan voor een perfecte pasvorm
✓ Beschermrandjes helpen lekken rond de beentjes voorkomen
✓ Getest en gecertificeerd conform het label Standard 100 van Oeko-Tex
| Verpakking breedte | 31 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 24.30 cm |
| Verpakking lengte | 33.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.63 kg |
| EAN | 8721022203614 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Sorbitan Caprylate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Xanthan Gum |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Fabrikant Naam | P&G |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1248 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Karton |
| Plasticvrij |
| Huidtype | Gevoelige huid |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 1248 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 24 verpakkingen |