| Verpakking breedte | 32.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.60 cm |
| Verpakking lengte | 37.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 5414057249209 |
|---|
| Kleur | Licht grijs |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|