| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 6.50 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 79.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| EAN | 8711982002396 |
|---|
| Kleur | Lime |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|