| Product lengte | 77 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 31.80 cm |
| Verpakking hoogte | 6.40 cm |
| Verpakking lengte | 43.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| EAN | 3663708084252 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Petit Bateau KATOENEN BABYTRAPPELZAKJE MET HARTJESPRINT |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.2 |
| Minimale TOG-waarde | 2.2 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Max. aanbevolen lengte kind | 88.9 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 63.2 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 1.1 t/m 2.1 (lente/herfst) |
| Wasvoorschrift | Handwas |