De SCD731-babyfoon van Philips AVENT stelt jou helemaal gerust met z'n kristalheldere geluid. Dankzij het kalmerende nachtlampje met sterrenprojectie kan je baby rustig in slaap vallen.
• Bereik: tot 50 meter binnen, tot 330 meter buiten.
• Met terugspreekfunctie: stel je kindje gerust vanop afstand.
• Met VOX-functie: babyfoon schakelt meteen in bij geluid. Handig en energiebesparend!
• Geluidsniveaulampjes tonen aan hoeveel geluid je kindje maakt.
• Microfoongevoeligheid is instelbaar.
• Met ECO-modus.
• Signaal waarschuwt bij slecht ontvangst en lege batterij.
• Oplaadbare ouderunit: werkt tot 18 uur draadloos.
• Met slaapliedjes en nachtlampje om je baby te sussen.
• Nooit meer je babyfoon kwijt: met de terugvindfunctie vind je de ouderunit makkelijk terug
Waarin verschilt hij van de SCD721?
• Projecteer een magische sterrenhemel via het nachtlampje
• Toetsenvergrendeling
| Product breedte | 9.4 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 15.6 cm |
| Product lengte | 22 cm |
| Verpakking breedte | 156 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 222 mm |
| Verpakkingsgewicht | 712 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8710103849254 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Waterschade ed |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Touchscreen |
|---|
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | DECT |
| Kleur | Blauw |
|---|
| Fabrikant Naam | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2021 |
|---|---|
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Introductie | 731 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Niet draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Batterijen, Oplaadstation, Riemclip |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | 18 |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | LCD |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 2.7 in |
| Bereik binnenhuis | 50 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 330 m |