"Deze ultrazachte speen is flexibel, en lijkt met het spiraalvormig design meer op de borst. De comfortkussentjes en de natuurlijke vorm van de speen voor natuurlijk aanleggen zorgt dat borst- en flesvoeding gemakkelijk kunnen worden gecombineerd.
Philips Avent SCF043/27:
Geschikt voor
Belangrijkste kenmerken Philips Avent SCF043/27:
Op een natuurlijke manier aanleggen
De vorm van de brede speen lijkt op die van een borst en stimuleert zo het natuurlijk aanleggen. Zo is het voor jou én je baby gemakkelijker omborst- en flesvoeding te combineren.
Ultrazachte speen
De speen heeft een ultrazachte textuur om het gevoel van de borst na te bootsen.
Flexibel, spiraalvormig design
Het flexibele, spiraalvormige design en onze unieke comfortkussentjes creëren samen een flexibele speen en zorgen zo voor een natuurlijke voeding zonder dat de speen inklapt.
Antikrampjesventiel
Antikrampjes-ventiel dat is ontworpen om de lucht uit de maag van je baby te houden en darmkrampjes en ongemak te verminderen.
De juiste speen kiezen
De Philips Avent Natural-serie bestaat uit spenen met verschillende zachtheden en toevoersnelheden voor elke ontwikkelingsfase van je baby.
Specificaties:
Materiaal
Inclusief
Ontwikkelingsfases
Functies
| Product breedte | 14 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 100 g |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| Verpakking breedte | 6.30 cm |
| Verpakking hoogte | 5.90 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8710103873921 |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | SCF043/27 |
| Verpakkingsinhoud | Zachte speen voor snel drinken: 2 stk |
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | Philips |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Allergeneninformatie | BPA vrij |
| BPA-vrij |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geschikt voor flessen van | Philips Avent Natural bottles |
| Speen werkt op basis van vacuüm | |
| Type flesspeen | Closer to Nature-speen |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Normaal (vanaf 3 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |