| Product breedte | 10 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 400 g |
| Product hoogte | 23 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 20.50 cm |
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Verpakking lengte | 22.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8710103565727 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Verpakkingsinhoud | - Flessenstandaard/afsluiting gietgat 1 stk - 125ml-bewaarflessen voor moedermelk 1 stk - Extra zachte speen voor pasgeborenen 1 stk - Onderdelen voor handmatig kolven - Reserveonderdelen 2 stk - Reisverpakking voor spenen voor pasgeborenen 1 stk - Borstkompressen 1 stk |
| Kleur | wit |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | N.V.T. |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Type borstkolf | Handmatig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Geen flowsysteem |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |